SPĒĻU NAMIŅI ANNAS KOKU SKOLAS PARKĀ

Katrs pieaugušais ar prieku un siltumu atceras laiku, ko pavadīja ar draugiem pagalmā. Tiši ārtelpā bērni mācās mijiedarboties viens ar otru un atrast kopīgu valodu, izdomā kopīgas spēles un veselīgi pavada laiku svaigā gaisā.

Tapēc LABIE KOKI konstruē komandai bija ārkārtīgi svarīgi radīt pasakainus, radošumu veicinošas spēļu namiņus Annas Koku Skolas parkā. Namiņi, kā jau viss mūsu parkā, ir uzbūvēi no dažādām koka detaļām - zariem, stumbriem un koka izgrieztām detaļām. Mazi apalīgi lodziņi, mīlīgās koka durtiņas, konusa formas jumtiņi - gluži kā no pasakas atveztas mājiņas liek domāt, ka tajās ikdienā dzīvo kāds rūķis vai pats Vinnījs Pūks.

Uzzināt vairāk par LABIE KOKI konstruē var šeit

Galvenā koka spēļu mājiņā ir Jēkaba namiņš, kas atrodās ciešā tuvumā ar Annas koku Skolas ēku. Pienākot klāt namiņam, katrs pieaugušais jūtas nokļuvis bērnībā. Namiņam ir 3 stāvi, smilšu kaste, slidkalniņš un šūpuļtīkls.

Kā papildus iespēju telpu nomai pasākumiem, mēs piedāvājam šī namiņa nomu. Piedāvājums iekļauj arī spēles pārējos koka spēļu namiņos, kuri atrodami mūsu parkā.

Cena (uz pasākumu) 50 Eur + PVN.

Apskatīt un kārtīgi paspēlēties spēļu namiņos var arī ekskursiju ietvaros. Vairāk par ekskursiju iespējām un piedāvājumiem lasīt šeit.