
Jāņa sēta
Kā papildus iespēju jūsu pasākumiem piedāvājam telpas "Jāņa sētā" – unikālajā šķūnī, kas atrodas parka dziļumā un ir būvēts no ekoloģiskiem materiāliem.
Jāņa sēta ir radīta, apvienojot divas dažādas celtnes vienotā harmoniskā arhitektūras objektā. Viena no daļām ir 20. gadsimta sākumā būvētais šķūnis, kas atvests no Saldus novada mājām "Lutriņi". Savukārt otra daļa ilgus gadus kalpojusi kā Bulduru dārzkopības sporta skola.
Šķūņa sirdī ir uzmūrēta Latvijas amatnieka Heinriha Hāna daudzfunkcionālā krāsns, kas kalpo gan siltumam, gan tradicionālās maizes cepšanai.
Jāņa sētas mansarda stāva plānojums
Jāņa sētas mansarda stāvā atrodas ļoti omulīga un plaša mēbelēta telpa ar virtuvīti. Šeit valda īpaša atmosfēra un aura, jo grīdas ir siltinātas ar ekoloģisko metodi, izmantojot kanepju spāļus.
Telpa ir piemērota dažādām meistarklasēm, garīgām praksēm un meditācijām, jogai un vingrošanas nodarbībām, fotosēsijām, spēļu vakariem, vasaras nometnēm vai nakšņošanai.
Savukārt šķūņa puse ir ideāli piemērota mākslas izstādēm, kā paviljons filmēšanai un fotosesijām, kā arī sporta un deju nodarbībām.
Telpa ir gaiša un plaša, un tai piemīt īpaša koka darbnīcām raksturīga dabīgās koksnes smarža.
Cena: 600 Eur + PVN (uz diennakti)
Jāņa sētai LABIE KOKI konstruē amatnieki ir izbūvējuši unikāla dizaina koka ieejas frontonu un ikdienā izmanto to kā darbnīcu, kurā īsteno savus koka meistardarbus un īpašos dizainas projektus.
Dažādu jomu meistari, kuri pēc ilggadējas pieredzes spēj realizēt dažādu sarežģītības pakāpju projektus
Sētas pirmajā stāvā ir arī veikaliņš HAVE A TREE, kas piedāvā labako Latvijas un Eiropas kokaudzētavu stādus un pilna spektra aprīkojumu pilsētu labiekārtošanas projektiem.
Šķūņa priekšpusi rotā regulāra formas, vēsturiska stila dārzs, kura galvenie akcenti ir šauri ciptas tūjas, kas piedod ritma un telpas sajūtu ainavai. Kā arī, šeit var atrast regulāri cirptu dzīvžogu tuneli, sakņu dārzu un dažādus vides objektus.
Apskatīt Jāņa sētu var arī piesakoties ekskursijai, kuru organizē Annas Koku Skolas biedrība. Ekskursijā parādīsim kā koks, nodzīvojot savu dzīvi, var turpināt būt lietderīgs cilvēkam.














